• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAMREC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAMREC. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAMREC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAMREC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Camtasia Studio Recorder Format TechSmith

Co to jest plik CAMREC?

Nagrywanie zdarzeń na żywo na ekranie komputera przechwyconego przez firmę Camtasia Studio. Podobnie jak zrzut ekranu, ale zamiast wideo obraz wideo. Często używane do tworzenia demonstracji programów, filmów szkoleniowych z komputerów i innych prezentacji. Mogą zawierać zarówno filmy, jak i audio.

Rozszerzenie CAMREC jest używane tylko w wersji Camtasia dla systemu Windows, zwanej Camtasia Studio. Program Camtasia for Mac używa rozszerzenia .CMREC do nagrywania kamer.

Jak otworzyć plik CAMREC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAMREC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAMREC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAMREC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAMREC

Inne problemy z plikiem CAMREC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAMREC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAMREC:

  • plik CAMREC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAMREC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAMREC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik