• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAMM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAMM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAMM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAMM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Espresso Mind Map Mind Map Format Corpatla

Co to jest plik CAMM?

Plik utworzony przez espresso Mind Map, program służący do wizualnego określania informacji. Zapisuje mapę myśli, która przedstawia schemat, który reprezentuje rozgałęzienie pomysłów, zwykle pochodzące ze słowa centralnego lub kategorii.

Program Espresso Mind Map jest skonfigurowany do obsługi dotykowej dzięki komputerom z systemem Windows 8.

Jak otworzyć plik CAMM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAMM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAMM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAMM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAMM

Inne problemy z plikiem CAMM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAMM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAMM:

  • plik CAMM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAMM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAMM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik