• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Casio QV Digital CAMera Image Format N/A

Co to jest plik CAM?

Plik CAM zawiera zadanie wiercenia maszyny używane przez oprogramowanie Gerber Computer-Aided Manufacturing (CAM). Przechowywa skompilowany zestaw plików Gerber zapisanych przez oprogramowanie CAM350. Pliki CAM mogą być wykorzystane do przeglądania warstw produkcyjnych płytek drukowanych.

Jak otworzyć plik CAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAM

Inne problemy z plikiem CAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAM:

  • plik CAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku CAM
CAM do JPGCAM do BMPCAM do JPEGCAM do PDF