• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CALS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CALS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CALS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CALS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CALS Raster Group 1 Image Format N/A

Co to jest plik CALS?

1-bitowy (czarno-biały) obraz. Może być nieskompresowany lub skompresowany przy użyciu kompresji grupy 4 CCITT. Dostępne w wersjach typu I i II, chociaż typ I jest bardziej powszechny.

Najczęściej używa rozszerzenia pliku .CAL.

Jak otworzyć plik CALS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CALS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CALS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CALS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CALS

Inne problemy z plikiem CALS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CALS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CALS:

  • plik CALS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CALS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CALS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik