• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CALIBRE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CALIBRE. Jeżeli chcesz otworzyć plik CALIBRE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CALIBRE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Calibre Device Data Format Calibre

Co to jest plik CALIBRE?

Plik danych generowany przez oprogramowanie do zarządzania Caliber eBook. Napisany przez oprogramowanie Caliber na dołączonym urządzeniu eReader (eG, Kindle, NOOK), gdy jest podłączony do komputera. Zawiera informacje, które pomaga Caliber zarządzać informacjami eBook na urządzeniu.

Wspólne pliki CALIBER obejmują driveinfo.Calibre i metadata.Calibre. Jeśli usuniesz te pliki, Calibre będzie je tworzyć przy następnym synchronizowaniu urządzenia.

Jak otworzyć plik CALIBRE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CALIBRE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CALIBRE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CALIBRE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CALIBRE

Inne problemy z plikiem CALIBRE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CALIBRE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CALIBRE:

  • plik CALIBRE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CALIBRE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CALIBRE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik