• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CALB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CALB. Jeżeli chcesz otworzyć plik CALB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CALB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Coolect Album Format Coolect

Co to jest plik CALB?

Album plików medialnych organizowanych przez Coolect, rozwiązanie wielofunkcyjne do zbierania, organizowania, przechowywania i wyświetlania plików multimedialnych. Może być również używany do tworzenia kopii zapasowych cyfrowej kolekcji mediów.

Program Coolect i bezpłatny program Album Player są dostępne w firmie Coolect.

Jak otworzyć plik CALB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CALB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CALB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CALB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CALB

Inne problemy z plikiem CALB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CALB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CALB:

  • plik CALB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CALB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CALB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik