• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Core Audio Format Apple

Co to jest plik CAFF?

Plik audio przechowywany w formacie Core Audio Format (CAF), cyfrowym formacie audio opartym na technologii Core Audio firmy Apple. Oprócz danych dźwiękowych mogą zawierać adnotacje tekstowe, układy kanałów i inne informacje. Częściej stosuje rozszerzenie .CAF.

Jak otworzyć plik CAFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAFF

Inne problemy z plikiem CAFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAFF:

  • plik CAFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik