• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Core Audio Format Apple

Co to jest plik CAF?

Cyfrowy format audio oparty na technologii Core Audio firmy Apple. Zapisuje dane audio, jak również adnotacje tekstowe, znaczniki, układy kanałów i inne informacje. Podobnie do pliku .AIFF lub .WAVE, ale nie ma limitu wielkości 4 GB i może przechowywać dowolną liczbę kanałów audio.

Format audio CAF jest obsługiwany przez aplikacje Mac OS X, które zawierają Core Audio API, w tym QuickTime Player 7 i późniejsze wersje.

Jak otworzyć plik CAF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAF

Inne problemy z plikiem CAF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAF:

  • plik CAF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik