• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CADC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CADC. Jeżeli chcesz otworzyć plik CADC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CADC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corpatla Baudadministration Data Format Corpatla

Co to jest plik CADC?

Plik używany przez produkty oprogramowania Corpatla, w tym Datenexplorer (DX) i Edytor Metabazy. Używany jako format pojemnika do wymiany i zapisywania różnych typów dokumentów. Obsługuje kompresję i szyfrowanie.

Jak otworzyć plik CADC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CADC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CADC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CADC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CADC

Inne problemy z plikiem CADC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CADC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CADC:

  • plik CADC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CADC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CADC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik