• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CACTION

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CACTION. Jeżeli chcesz otworzyć plik CACTION, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CACTION

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Automator Conversion Action Format Apple

Co to jest plik CACTION?

Działanie konwersji przeprowadzone przez Automator, program Apple OS X. Mostuje działania, których typy dostarczonych danych (AMProvides property) i akceptowane dane (AMAccepts) nie są zgodne. Zainstalowany w tym samym katalogu systemowym znajdują się pliki ACTION, eG, / System / Library / Automator. Użytkownicy zazwyczaj nie wiedzą o tym pliku, ponieważ Automator konwertuje między akcjami automatycznie i nie wyświetla akcji konwersji.

Automator umożliwia użytkownikowi ominięcie programowania wymaganego zwykle do tworzenia automatów. Użytkownik może łatwo tworzyć dokumenty .WORKOWA poprzez budowanie indywidualnych działań w kompletne zadanie, przeciągając je i upuszczając do przepływu pracy Automator. Automator daje użytkownikowi możliwość powtarzania zadań w różnych programach, takich jak Książka adresowa, iCal i przeglądarka internetowa Safari.

Zarówno pliki CACTION, jak i .ACTION można tworzyć przy użyciu Apple Xcode IDE.

Jak otworzyć plik CACTION?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CACTION jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CACTION z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CACTION którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CACTION

Inne problemy z plikiem CACTION

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CACTION nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CACTION:

  • plik CACTION którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CACTION z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CACTION nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik