• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CACHE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CACHE. Jeżeli chcesz otworzyć plik CACHE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CACHE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Generally Cache Format N/A

Co to jest plik CACHE?

Zapisuje niedawno używane informacje w pamięci podręcznej dysku dla określonego programu. Wykorzystywane przez przeglądarki internetowe, programy do edycji zdjęć i inne aplikacje, aby przyspieszyć ładowanie ostatnio przeglądanych danych.

Pliki pamięci podręcznej są odczytywane przez różne aplikacje i nie mają być otwierane ręcznie. Niektóre pliki pamięci podręcznej mogą stać się dość duże i mogą zostać usunięte, aby zwolnić miejsce na dysku.

Jak otworzyć plik CACHE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CACHE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CACHE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CACHE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CACHE

Inne problemy z plikiem CACHE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CACHE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CACHE:

  • plik CACHE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CACHE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CACHE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik