• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAA. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CleanApp Archive Format Synium Software

Co to jest plik CAA?

Plik archiwum utworzony przez CleanApp, program Mac OS X służący do czyszczenia niechcianych plików i pamięci podręcznej. Zawiera pliki, które zostały zarchiwizowane przez użytkownika i umożliwiające użytkownikowi przywrócenie plików w późniejszym czasie.

Archiwa CleanApp są przydatne podczas usuwania aplikacji i plików użytkowników z systemu. Ponieważ wiele plików pomocy aplikacji używa nazw kryptograficznych, może nie być w stanie określić, czy każdy plik jest potrzebny, czy nie, gdy ich usuwasz. Dlatego umieszczając pliki w archiwum można je przywrócić, jeśli później stwierdzisz, że są potrzebne.

Jak otworzyć plik CAA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAA

Inne problemy z plikiem CAA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAA:

  • plik CAA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik