• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C4P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C4P. Jeżeli chcesz otworzyć plik C4P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C4P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CrossOver Software Installer Format Codeweavers

Co to jest plik C4P?

Plik używany przez program CrossOver, program służący do uruchamiania programów Windows na komputerach Mac i Linux. Zapisuje informacje konfiguracyjne wymagane do instalacji programu Windows na komputerze Mac lub Linux. Można kliknąć dwukrotnie, aby zainstalować skojarzony program, jeśli jest zainstalowany program CrossOver.

Format C4P został zastąpiony nowszym formatem .TIE.

Jak otworzyć plik C4P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C4P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C4P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C4P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C4P

Inne problemy z plikiem C4P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C4P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C4P:

  • plik C4P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C4P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C4P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik