• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C4K

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C4K. Jeżeli chcesz otworzyć plik C4K, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C4K

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Clonk Key Format RedWolf Design

Co to jest plik C4K?

Plik używany przez Clonk, gra strategiczna, w której gracze kontrolują humanoidalne "Clonks". zapisane w zwykłym tekście i zawiera zakodowany klucz licencyjny używany do aktywacji oprogramowania. Zawiera również inne informacje o licencjach, takie jak identyfikator, nazwa odtwarzacza, data zakupu gry oraz wersja oprogramowania.

Pliki C4K są używane zarówno do offline, jak i do internetowego dostępu do Clonk. Pliki C4K, które są używane przez wiele instalacji gier, mogą powodować zakończenie dostępu do internetu.

Pliki C4K są zwykle dostarczane do użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej po zakupie oprogramowania online. Ten plik powinien być umieszczony w katalogu aplikacji w systemie Windows, aby zainstalować klucz licencyjny. W systemie Mac OS X plik C4K może zostać otwarty ręcznie, co rozpocznie grę i zarejestruj oprogramowanie.

Jak otworzyć plik C4K?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C4K jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C4K z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C4K którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C4K

Inne problemy z plikiem C4K

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C4K nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C4K:

  • plik C4K którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C4K z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C4K nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik