• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C4. Jeżeli chcesz otworzyć plik C4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JEDMICS Bitmap Image Format JEDMICS

Co to jest plik C4?

Format obrazu bitmapowego kompresji opracowany przez System Informacji i Kontroli Zarządzania Danymi Sieciowymi (JEDMICS). Używany przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD). Nazywany również plikiem Edmics.

Różne pliki C4 mogą używać różnych formatów Edimics, co oznacza, że ​​programy takie jak XnView mogą otwierać niektóre, ale nie wszystkie pliki C4.

Jak otworzyć plik C4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C4

Inne problemy z plikiem C4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C4:

  • plik C4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik