• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C3Z

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C3Z. Jeżeli chcesz otworzyć plik C3Z, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C3Z

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenQwaq 3D Model Format OpenQwaq

Co to jest plik C3Z?

Plik używany przez OpenQwaq, darmowy wirtualny program współpracy. Określa wygląd obiektu 3D lub wirtualnego awatara, który reprezentuje jedną z osób w środowisku współpracy online. Zapisano w formacie .ZIP i zawiera dane XML.

Przykładowe awatarki dołączone do OpenQwaq to między innymi Business Jake, Casual John i Military Sam. Są też niektóre pliki C3Z reprezentujące stoliki, krzesła i zegary ścienne, które mogą zdobić środowisko 3D jako urząd lub inne środowisko pracy.

Jak otworzyć plik C3Z?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C3Z jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C3Z z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C3Z którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C3Z

Inne problemy z plikiem C3Z

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C3Z nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C3Z:

  • plik C3Z którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C3Z z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C3Z nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik