• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik C3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Coordinate 3D Format N/A

Co to jest plik C3D?

Plik danych zapisany w formacie Coordinate 3D (C3D), który służy do przechowywania informacji biomechanicznych. Zapisuje trójwymiarowe dane przechwytywania ruchu w kompaktowej strukturze binarnej. Używany jako standardowy format przechowywania danych biomechanicznych.

Współrzędna 3D została zaprojektowana do elastycznego i rozszerzalnego przechowywania danych. Umożliwia użytkownikom przechowywanie i modyfikowanie niestandardowych parametrów poza standardowymi parametrami biomechaniki i surowymi danymi.

Witryna C3D.Org, która jest głównym źródłem dokumentacji formatu C3D, jest obsługiwana przez Motion Lab Systems.

Jak otworzyć plik C3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C3D

Inne problemy z plikiem C3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C3D:

  • plik C3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik