• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C32

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C32. Jeżeli chcesz otworzyć plik C32, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C32

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume ACE Compressed File Archive Syslinux

Co to jest plik C32?

Plik używany przez Syslinux, lekki bootloader dla systemu operacyjnego Linux. Zapewnia 32-bitowy moduł COMBOOT, który uruchamia funkcje niskiego poziomu, takie jak wykrywanie i konfigurowanie sprzętu podczas procesu ładowania. Często znajdowane na dyskach instalacyjnych systemu Linux i uruchamiałych zewnętrznych nośnikach.

Moduły COM32 są zapisywane w języku programowania C przy użyciu SYSLinux COMBOOT API. Po skompilowaniu pliki C32 przechowują 32-bitowy kod wykonywalny w formacie binarnym.

Moduły COMBOOT mają również format 16-bitowy, ale nie używają rozszerzenia ".C32".

Jak otworzyć plik C32?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C32 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C32 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C32 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C32

Inne problemy z plikiem C32

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C32 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C32:

  • plik C32 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C32 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C32 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik