• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C2R

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C2R. Jeżeli chcesz otworzyć plik C2R, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C2R

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Media Center Click-to-record Format Microsoft

Co to jest plik C2R?

Plik utworzony przez program Windows Media Center, program do odtwarzania zawartości multimedialnej i nagrywania programów telewizyjnych. Zawiera właściwości planujące nagrywanie programów telewizyjnych, w tym czas wywietrzania, opis, nazwę programu, jakość nagrywania i wygaśnięcie.

Pliki C2R są przechowywane w formacie XML.

Jak otworzyć plik C2R?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C2R jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C2R z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C2R którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C2R

Inne problemy z plikiem C2R

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C2R nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C2R:

  • plik C2R którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C2R z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C2R nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik