• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C02

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C02. Jeżeli chcesz otworzyć plik C02, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C02

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume ACE Compressed File Archive e-merge

Co to jest plik C02?

Druga część skompresowanego archiwum utworzonego przez WinAce. Wielokrotne części są zapisywane wraz z rozszerzeniami plików C01, C02, C03 itp. Rozpakowywane natychmiast po rozpakowaniu pliku .C01. Połączono z innymi częściami archiwum po ich rozpakowaniu.

Jak otworzyć plik C02?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C02 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C02 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C02 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C02

Inne problemy z plikiem C02

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C02 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C02:

  • plik C02 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C02 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C02 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik