• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C01

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C01. Jeżeli chcesz otworzyć plik C01, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C01

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume ACE Compressed File Archive e-merge

Co to jest plik C01?

Pierwsza część skompresowanego archiwum utworzonego przez WinAce. Podziel się na kilka części, aby pasowały do ​​mniejszych mediów, takich jak dyskietki. Zapisane w innych częściach archiwum, które mają rozszerzenia plików C02, C03 itd. Może też być poprzedzony plikiem .C00.

Jak otworzyć plik C01?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C01 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C01 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C01 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C01

Inne problemy z plikiem C01

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C01 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C01:

  • plik C01 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C01 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C01 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik