• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C . Jeżeli chcesz otworzyć plik C , bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
C/C++main Source Code File Format N/A

Co to jest plik C ?

Plik AC to plik kodu źródłowego dla programu C lub C ++. Może obejmować kod źródłowy całego programu lub być jednym z wielu plików źródłowych w projekcie programowania. Pliki C można edytować za pomocą podstawowego edytora tekstu, ale nie wyświetla podświetlenia składni, podobnie jak większość programów do tworzenia oprogramowania.

C ++ to język programowania używany do tworzenia wielu współczesnych programów. Niektóre kompilatory Unix korzystają z małych liter "C" dla rozszerzenia C i dużego rozszerzenia "C" dla C ++, chociaż konwencja ta nie jest powszechna.

main.C - plik kodu źródłowego zawierający zazwyczaj funkcję main () lub punkt wejścia dla programu C.

Jak otworzyć plik C ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C

Inne problemy z plikiem C

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C :

  • plik C którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik