• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BXX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BXX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BXX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BXX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BlaxxunContact Format Bitmanagement Software

Co to jest plik BXX?

Plik parametrów używany przez BS Contact, przeglądarkę internetową przeglądarki lub autonomiczną przeglądarkę, która umożliwia korzystanie z multimedialnych środowisk środowiskowych i środowisk społecznościowych 3D wykorzystujących DirectX i OpenGL. Zawiera parametry dotyczące informacji o układzie i połączeniach w formacie tekstowym.

Plik "contact.Bxx" zawierający parametry adresu serwera społeczności, portu serwera, pliku preferencji BXX sceny, pliku scen 3D VRML, nazwy świata, wiadomości powitalnej czatu, ramki układu, ramki HTML, obsługi głosowej i innych.

BS Contact został pierwotnie opracowany jako "blaxxun Contact" przez blaxxun Interactive, który został później nabyty przez Bitmanagement Software. Oprogramowanie Bitmanagement Software tworzy teraz BS Contact w kilku wersjach, w tym BS Contact Geo, BS Contact MPEG-4, BS Contact Mobile, BC Contact J i BS Cave.

Jak otworzyć plik BXX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BXX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BXX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BXX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BXX

Inne problemy z plikiem BXX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BXX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BXX:

  • plik BXX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BXX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BXX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik