• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik BVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blue Iris Video Format Perspective Software

Co to jest plik BVR?

Plik wideo nagrany przez oprogramowanie do nagrywania wideo Blue Iris. Często używane w sklepach, centrach handlowych i innych miejscach handlowych. Umożliwia odtwarzanie i przewijanie wideo w oparciu o zdarzenia związane z ruchem (eG).

Pliki BVR są zapisywane w zastrzeżonym formacie i mogą być odtwarzane tylko z zabezpieczeniem wideo Blue Iris i oprogramowaniem Webcam.

Jak otworzyć plik BVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BVR

Inne problemy z plikiem BVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BVR:

  • plik BVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik