• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BUN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BUN. Jeżeli chcesz otworzyć plik BUN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BUN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CakeWalk Audio Bundle Format Roland

Co to jest plik BUN?

Archiwum projektów audio utworzonych za pomocą oprogramowania do produkcji dźwięku Cakewalk. Zapisuje projekt (.WRK) dane wszystkich powiązanych danych audio w jednym pliku, zwanym "wiązką".

Pliki BUN są zazwyczaj używane do archiwizacji i tworzenia kopii zapasowych projektów Cakewalk. Mogą być również wykorzystywane jako prosty sposób udostępniania plików projektu lub przesyłania projektów z jednego komputera do drugiego.

Jak otworzyć plik BUN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BUN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BUN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BUN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BUN

Inne problemy z plikiem BUN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BUN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BUN:

  • plik BUN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BUN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BUN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik