• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BUF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BUF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BUF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BUF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Buffer Format N/A

Co to jest plik BUF?

Plik BUF to plik buforowy używany przez różne programy, takie jak SQL * Plus i GNU Emacs. Zawiera dane przez krótki czas, a następnie jest kasowany. Pliki BUF nie mają być otwierane.

Pliki BUF są tymczasowe, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej nie spotka się pliku BUF. Jeśli tak nie jest, nie próbuj otwierać pliku, jest on przeznaczony tylko do przechowywania danych dla odpowiadającej jej aplikacji przez krótki okres czasu. Na przykład pliki BUF są wykorzystywane przez SQL * Plus, aby zapisać ostatnio wprowadzony blok PL / SQL lub polecenie SQL, a następnie zastępuje je następnym poleceniem lub blokiem.

Jak otworzyć plik BUF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BUF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BUF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BUF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BUF

Inne problemy z plikiem BUF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BUF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BUF:

  • plik BUF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BUF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BUF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik