• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft BizTalk Map Format Microsoft

Co to jest plik BTM?

Plik odwzorowania danych używany przez program BizTalk Server, aplikacja przeznaczona do integracji systemów i automatyzacji procesów w ramach globalnych łańcuchów dostaw. Zawiera relacje między różnymi schematami lub bazami informacji.

Pliki BTM mogą być edytowane przy użyciu programu BizTalk Mapper w programie Microsoft Visual Studio.

Jak otworzyć plik BTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTM

Inne problemy z plikiem BTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTM:

  • plik BTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik