• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Business-in-a-Box Document Format Biztree

Co to jest plik BTD?

Dokument utworzony przez Business-in-a-Box, program służący do tworzenia dokumentów biznesowych. Często jest tworzony z jednego z licznych szablonów dołączonych do oprogramowania. Mogą zawierać powiadomienia prawne, notatki dotyczące relacji z ludźmi, dokumenty finansowe i wiele innych typów dokumentów.

Business-in-a-Box może zapisywać dokumenty BTD jako pliki .DOC (Microsoft Word) lub .RTF (Rich Text Format).

Jak otworzyć plik BTD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTD

Inne problemy z plikiem BTD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTD:

  • plik BTD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik