• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BTAPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BTAPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BTAPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BTAPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UTorrent Application Format BitTorrent

Co to jest plik BTAPP?

Aplikacja napisana dla uTorrent, popularnego programu pobierania .TORRENT. Zawiera kod HTML i JavaScript i może być wyświetlany w osadzonym oknie przeglądarki. Może zostać dodany do klienta uTorrent z poziomu programu, wybierając plik BTAPP i klikając "Dodaj" (lub "Zainstaluj" w niektórych wersjach).

Aplikacje uTorrent mogą uzyskać dostęp do wszystkich funkcji klienta uTorrent. Dzięki temu programiści mogą oferować prostsze sposoby pobierania różnych typów plików i rozszerzania funkcjonalności programu uTorrent.

Jak otworzyć plik BTAPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BTAPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BTAPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BTAPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BTAPP

Inne problemy z plikiem BTAPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BTAPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BTAPP:

  • plik BTAPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BTAPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BTAPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik