• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BT!

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BT!. Jeżeli chcesz otworzyć plik BT!, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BT!

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BitSpirit Incomplete Download Format BitSpirit

Co to jest plik BT!?

Częściowo pobrany plik utworzony przez BitSpirit, torrentowy program pobierania. Używany do wszystkich pobieranych plików, jeśli w preferencjach programu BitSpirit w sekcji "Opcje plików" wybrano opcję "Dodaj .Bt! Rozszerzenia do niedokończonych plików".

Po wczytaniu pliku w całości BitSpirit usuwa plik tymczasowy ".Bt!" rozszerzenie, a następnie plik może być używany normalnie.

BitTorrent, oryginalny klient torrent, używa rozszerzenia pliku.! BT do nieukończonych plików do pobrania.

Jak otworzyć plik BT!?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BT! jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BT! z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BT! którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BT!

Inne problemy z plikiem BT!

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BT! nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BT!:

  • plik BT! którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BT! z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BT! nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik