• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Resident Evil Background Images Format Capcom

Co to jest plik BSS?

Plik graficzny wykorzystywany przez gry w wersji horroru Resident Evil zombie w wersji PlayStation. Zapisuje wiele obrazów tła 2D, które są wykorzystywane do wyświetlania pokoi z różnych kątów widzenia w grze. Można oglądać na PC za pomocą narzędzi Reevengi.

Jak otworzyć plik BSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSS

Inne problemy z plikiem BSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSS:

  • plik BSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik