• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bryce 4 Format Nero

Co to jest plik BSK?

Plik kluczy prywatnych używany przez Nero SecurDisc, narzędzie dołączone do oprogramowania Nero umożliwiające cyfrowe podpisywanie płyt. Zawiera kod klucza służący do zabezpieczenia dysku. Służy do ochrony wrażliwych danych, takich jak dokumenty, zdjęcia i poufne dane.

Pliki BSK są tworzone w programie SecurDisc, przenosząc mysz losowo, generując dane dla klucza. Po utworzeniu klucz może być używany do cyfrowo podpisywania plików. Odpowiedni klucz publiczny jest również generowany w pliku .BPK, który może być dystrybuowany do odbiorców dysku w celu sprawdzenia autentyczności zawartości płyty.

Jak otworzyć plik BSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSK

Inne problemy z plikiem BSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSK:

  • plik BSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik