• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BeanShell Script Format Patrick Niemeyer

Co to jest plik BSH?

Skrypt napisany dla BeanShell, open source, lekkiego języka skryptowego, który rozszerza Javę o funkcje skryptowe. Zawiera kod źródłowy tekstu napisany w języku skryptowym BeanShell. Pozwala programistom na polecenia skryptowe w Javie zamiast standardowych języków powłoki.

Kod źródłowy BeanShell działa na Java Virtual Machine (JVM), ale jest interpretowany, a nie kompilowany. Ponieważ BeanShell używa JVM, skrypty BSH mogą współdziałać ze standardowym kodem aplikacji Java podczas wykonywania.

BeanShell jest używany przez aplikacje takie jak OpenOffice.Org.

Jak otworzyć plik BSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSH

Inne problemy z plikiem BSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSH:

  • plik BSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik