• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVC Blu-ray Video Format N/A

Co to jest plik BSF?

Format wideo wysokiej rozdzielczości używany do przechowywania danych wideo Blu-ray. Kodowany z zaawansowanym kodowaniem wideo (AVC) i używa kompresji wideo H.264. Można go znaleźć na płycie Blu-ray.

Jak otworzyć plik BSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSF

Inne problemy z plikiem BSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSF:

  • plik BSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik