• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BSDL Format IEEE

Co to jest plik BSD?

Plik specyfikacji elektroniki utworzony w formacie Brajlowski Opis języka (BSDL), standard IEEE używany do testowania funkcjonalności układów scalonych zgodnych z JTAG. Definiuje układ scalony w postaci pinów i rejestrów. Często dostarczane przez producentów IC dla klientów. Używa formatu zwykłego tekstu.

Pliki BSDL również używają rozszerzenia .BSDL.

Jak otworzyć plik BSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BSD

Inne problemy z plikiem BSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BSD:

  • plik BSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik