• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRSAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRSAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRSAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRSAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Format N/A

Co to jest plik BRSAR?

Plik zasobów audio używany przez niektóre gry Nintendo Wii, takie jak Mario Kart Wii. Zapisuje pakiet plików dźwiękowych i może zawierać efekty dźwiękowe, muzykę i strumieni audio Wii (pliki .BRSTM).

Możesz otworzyć pliki BRSAR i wyodrębnić ich zawartość za pomocą programu BrawlBox for Windows.

Jak otworzyć plik BRSAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRSAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRSAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRSAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRSAR

Inne problemy z plikiem BRSAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRSAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRSAR:

  • plik BRSAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRSAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRSAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik