• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe RoboHelp Browse Sequence Format Adobe Systems

Co to jest plik BRS?

Plik utworzony przez RoboHelp, aplikację służącą do tworzenia dokumentacji pomocy systemu Windows. Zapisuje sekwencję przeglądania, która pozwala czytelnikom pomocy poruszać się po szeregu tematów pomocy. W ramach projektu RoboHelp (.XPJ).

Przeglądaj sekwencje można tworzyć, wybierając Tools & rarr. Przeglądaj edytor sekwencji.

Pliki BRS są zapisywane w formacie zwykłego tekstu i można je przeglądać za pomocą edytora tekstu.

Jak otworzyć plik BRS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRS

Inne problemy z plikiem BRS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRS:

  • plik BRS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik