• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRO. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tree Professional Broadleaf Creator Format Broderbund

Co to jest plik BRO?

Broszura lub broszura stworzona przy użyciu programu Broderbund American Greeting CreataCard. Służy do projektowania kart, ulotek i broszur. Może zawierać obrazy i tekst zapisany w niestandardowym układzie.

CreataCard wchodzi teraz w skład oprogramowania PrintMaster firmy Broderbund.

Jak otworzyć plik BRO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRO

Inne problemy z plikiem BRO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRO:

  • plik BRO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik