• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRN. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BrainStorm Data Format BrainStorm Software

Co to jest plik BRN?

Plik utworzony przez BrainStorm, program służący do ułożenia pomysłów w ustrukturyzowany sposób. Zawiera tytuł idei i podpunktów, które razem zawierają drzewo informacji. Może przechowywać odniesienia do plików, obrazów, hiperłączy i innych informacji. Można zobaczyć z różnych perspektyw w oprogramowaniu.

Pliki BRSt BrainStorm można publikować w formacie HTML do udostępniania w sieci.

Jak otworzyć plik BRN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRN

Inne problemy z plikiem BRN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRN:

  • plik BRN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik