• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRG. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Age Of Mythology 3D Game Model Format Bentley Systems

Co to jest plik BRG?

Plik używany przez starsze wersje oprogramowania do współpracy biznesowej ProjectWise. Zawiera ustawienia oprogramowania klienckiego, takie jak pozycje okna dialogowego i dane logowania do źródła danych. Służy do pamiętania informacji o konfiguracji klienta. Może być również używany do konfigurowania wielu klientów z tymi samymi ustawieniami.

Pliki BRG często mają nazwę pliku pwv8.Brg.

Ustawienia użytkownika ProjectWise są teraz zapisywane w rejestrze systemu Microsoft Windows zamiast w plikach BRG.

Jak otworzyć plik BRG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRG

Inne problemy z plikiem BRG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRG:

  • plik BRG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik