• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BRAIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BRAIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik BRAIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BRAIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PersonalBrain Mind Map Format TheBrain Technologies

Co to jest plik BRAIN?

Projekt mapy myśli stworzony przez PersonalBrain, program służący do wizualizacji pomysłów. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera węzły, linki i właściwości, które tworzą koncepcyjną mapę myśli. Umożliwia użytkownikom zapisywanie pomysłów i rozwinięcie ich później.

Projekty PersonalBrain 6 korzystają z nowego formatu bazy danych, który jest niezgodny z poprzednimi wersjami oprogramowania. Jednakże, PersonalBrain 6 automatycznie aktualizuje stare "mózgi" do nowego formatu po otwarciu.

Jak otworzyć plik BRAIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BRAIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BRAIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BRAIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BRAIN

Inne problemy z plikiem BRAIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BRAIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BRAIN:

  • plik BRAIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BRAIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BRAIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik