• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BR4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BR4. Jeżeli chcesz otworzyć plik BR4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BR4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bryce 4 Scene Format DAZ Productions

Co to jest plik BR4?

Scena 3D lub animacja utworzona przy użyciu oprogramowania do modelowania Bryce 4. Często używane do tworzenia trójwymiarowych krajobrazów z realistycznymi elementami naturalnymi, takimi jak wzgórza, góry, woda, drzewa, chmury, niebo itp. Mogą być również wykorzystywane do tworzenia podstawowych modeli 3D osób lub innych obiektów.

Firma opracowana przez firmę Bryce 3D przeszła z Metacreations do punktu widzenia dla wersji 4.0. Został później kupiony przez Corel, a następnie przez DAZ Productions.

Pliki BR4 mogą zostać otwarte przez firmę Bryce w wersji 4 lub późniejszej.

Jak otworzyć plik BR4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BR4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BR4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BR4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BR4

Inne problemy z plikiem BR4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BR4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BR4:

  • plik BR4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BR4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BR4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik