• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPW. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcView World File For Bip Or Bmp Images Bitser

Co to jest plik BPW?

Lista zaszyfrowanych haseł utworzona za pomocą narzędzia Bitser, narzędzia Windows służącego do tworzenia i zarządzania skompresowanymi archiwami. Zawiera listę nazw użytkowników i haseł wprowadzonych przez użytkownika.

Każdy BPW może zawierać wiele logowań i jest zapisywany za pomocą szyfrowania AES. Każde logowanie zawiera pole "Notes", które może służyć do określenia celu logowania, np. "Gmail," Konto PayPal "lub" Router ". Listę loginów można wyświetlić, klikając kartę" Hasła " , który otwiera Menedżera haseł.

Informacje logowania można przeglądać tylko po wprowadzeniu hasła głównego dla pliku BPW.

Jak otworzyć plik BPW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPW

Inne problemy z plikiem BPW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPW:

  • plik BPW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BPW
BPW do APRBPW do ADF