• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Borland C++ Builder XML Project Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik BPR?

Plik projektu utworzony przez Borland C ++ Builder 6, starszy IDE został zastąpiony programem Embarcadero C ++ Builder. Zapisuje informacje o projekcie dla projektu rozwoju C ++. Nie można przekonwertować do nowszego formatu C ++ Builder bez przeprowadzania konwersji ręcznie.

Jak otworzyć plik BPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPR

Inne problemy z plikiem BPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPR:

  • plik BPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik