• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero SecurDisc Public Key Format Nero

Co to jest plik BPK?

Plik klucza dysku utworzony przez produkty Nero, w tym BackItUp & Burn i Burning ROM. Zawiera klucz publiczny, który może służyć do sprawdzania źródła i zawartości wypalonej płyty. Zazwyczaj rozprowadzany przez autora dysku, aby użytkownicy mogli sprawdzić, czy dysk jest autentyczny.

Nero SecurDisc Viewer to aplikacja rozproszona swobodnie przez Nero w celu sprawdzenia zawartości SecurDisc. Aplikacja jest dołączona do Nero BackItUp & Burn i Burning ROM, które są częścią pakietu Nero Multimedia Suite.

Jak otworzyć plik BPK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPK

Inne problemy z plikiem BPK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPK:

  • plik BPK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik