• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pscript Binary PostScript Printer Description Format Palo Alto Software

Co to jest plik BPD?

Plik utworzony przez Business Plan Pro, program służący do tworzenia biznesplanów. Zapisuje informacje, takie jak podsumowanie wykonawcze, analizy rynkowe, harmonogramy i dane finansowe / finansowanie. Może być używany do generowania prognoz i do drukowania dokumentów planu biznesowego.

Business Plan Pro zawiera setki przykładowych planów biznesowych z instalacją oprogramowania.

Program Business Plan Pro korzysta z wielu formatów plików BPD. Możesz konwertować starsze pliki BPD (od wersji 4 i późniejszej) przy użyciu Narzędzia do konwersji online firmy Pao Alto.

Jak otworzyć plik BPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPD

Inne problemy z plikiem BPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPD:

  • plik BPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik