• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPA. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StorageSync Backup Archive Format SimpleTech

Co to jest plik BPA?

Archiwum plików kopii zapasowej utworzone przy użyciu narzędzia StorageSync, programu do tworzenia kopii zapasowych dołączonego do niektórych urządzeń pamięci masowej SimpleTech. Może zawierać określone pliki i foldery lub pełną kopię zapasową dysku twardego.

Indywidualne pliki i foldery tworzone w pliku BPA można przywrócić na dysk twardy przy użyciu opcji Restore programu StorageSync.

Jak otworzyć plik BPA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPA

Inne problemy z plikiem BPA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPA:

  • plik BPA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik