• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BOOK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BOOK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BOOK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BOOK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FrameMaker Book Format Adobe Systems

Co to jest plik BOOK?

Projekt książki stworzony przez firmę iBooks Author, program do tworzenia książek cyfrowych dla Apple iPad. Przechowuje sekcje i rozdziały iBooka. Może być eksportowany do formatu .IBOOKS i bezpośrednio przesłany do iPada lub może zostać opublikowany w serwisie Apple iBookstore przy użyciu formatu .ITMSP.

Dokumenty autorów iBook można także eksportować do formatów .PDF i .TXT (zwykły tekst) do odczytywania na komputerze lokalnym lub innym urządzeniu.

Autor iBooks używa rozszerzenia pliku .IBA jako domyślnego rozszerzenia wzorów iBooks. Obsługuje również rozszerzenie ".Book" dla wzorów.

Jak otworzyć plik BOOK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BOOK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BOOK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BOOK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BOOK

Inne problemy z plikiem BOOK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BOOK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BOOK:

  • plik BOOK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BOOK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BOOK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BOOK
BOOK do PDFBOOK do FBOKBOOK do FMBOOK do RTF