• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BONK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BONK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BONK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BONK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bonk Audio Format Bonk

Co to jest plik BONK?

Plik audio utworzony w formacie Bonk. Obsługuje zarówno bezstratną, jak i stratną kompresję i używa technik kompresji mowy, aby uzyskać wyższy współczynnik kompresji niż .MP3, ale nie jest obsługiwany przez standardowe odtwarzacze audio.

BonkEnc, program służący do kodowania plików BONK, został przemianowany na fre: ac, co oznacza "wolny konwerter dźwięku". Ten program może konwertować pliki BONK na inne bardziej popularne formaty audio.

Jak otworzyć plik BONK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BONK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BONK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BONK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BONK

Inne problemy z plikiem BONK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BONK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BONK:

  • plik BONK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BONK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BONK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BONK
BONK do WAVBONK do AACBONK do FLACBONK do M4ABONK do MP3BONK do OGGBONK do WMA