• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Press EasyWord Big Document Format E-Press

Co to jest plik BOC?

Dokument zapisany za pomocą programu EasyWord, procesora tekstowego dołączonego do pakietu biurowego EasyOffice. Służy do zapisywania dużych plików utworzonych za pomocą programu EasyWord. Można także eksportować do pliku .DOC, który może zostać otwarty przez program Microsoft Word.

Program EasyOffice nie jest już rozwijany i został zastąpiony przez jeden pakiet Office Suite.

Jak otworzyć plik BOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BOC

Inne problemy z plikiem BOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BOC:

  • plik BOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik